|
|||
dzisiaj: 28, wczoraj: 47
ogółem: 1 287 173
statystyki szczegółowe
W rozwinięciu prezentujemy terminarz naszej grupy na sezon 2012/2013
W tym sezonie zmierzymy się z:
MKS "Sokół" Domaradz
UKS Koniczynka - Guzikówka
JKS Jasionów
WKS "Beskid" Równe
OKS Markiewicza Krosno
LKS "Piast" Miejsce Piastowe
LKS "Nafta" Chorkówka
KS "Przełęcz" II Dukla
LKS "Huragan" Jasionka
LKS Głębokie
LKS Górki
KS "Florian" Rymanów Zdrój
LKS Lubatówka
RUNDA JESIENNA SEZONU 2012/2013 | ||||||||
KLASA "B" GRUPA II | ||||||||
1 kolejka 12 sierpnia godz. 13,00 |
|
| ||||||
1 | g.16,30 | KS "Florian Rymanów Z. | - | LKS Lubatówka |
| |||
2 | g.11,00 | LKS "Sokół" Domaradz | - | LKS "Jasiołka Jaśliska |
| |||
3 | g.11,00 | UKS Koniczynka -Guzikówka | - | LKS Górki |
| |||
4 |
| JKS Jasionów | - | LKS Głębokie |
| |||
5 | g.11,00 | WKS "Beskid" Równe | - | LKS "Huragan" Jasionka |
| |||
6 | g.11,00 | OKS Markiewicza | - | KS "Przełęcz" II Dukla |
| |||
7 | g.11,00 | LKS „Piast” Miejsce P. | - | LKS „Nafta” Chorkówka |
| |||
2 kolejka 15 sierpnia (środa) godz. 13,00 |
|
|
| |||||
1 | g.16,30 | LKS Lubatówka | - | LKS "Sokół" Domaradz |
| |||
2 | g.11,00 | LKS "Nafta" Chorkówka | - | KS "Florian Rymanów Z. |
| |||
3 |
| LKS "Jasiołka Jaśliska | - | UKS Koniczynka -Guzikówka |
| |||
4 |
| LKS Górki | - | JKS Jasionów |
| |||
5 | g.16,30 | LKS Głębokie | - | WKS „Beskid” Równe |
| |||
6 |
| LKS „Huragan” Jasionka | - | OKS Markiewicza |
| |||
7 |
| KS „Przełęcz” II Dukla | - | LKS „Piast” Miejsce P. |
| |||
3 kolejka 19 sierpnia godz.13,00 |
|
|
| |||||
1 | g.11,00 | UKS Koniczynka -Guzikówka | - | LKS Lubatówka |
| |||
2 | g.16,30 | KS "Florian Rymanów Z. | - | LKS "Sokół" Domaradz |
| |||
3 | g.11,00 | LKS "Nafta" Chorkówka | - | KS "Przełęcz" II Dukla |
| |||
4 |
| JKS Jasionów | - | LKS "Jasiołka Jaśliska |
| |||
5 | g.11,00 | WKS "Beskid" Równe | - | LKS Górki |
| |||
6 | g.11,00 | OKS Markiewicza | - | LKS Głębokie |
| |||
7 | g.11,00 | LKS "Piast" Miejsce P. | - | LKS "Huragan" Jasionka |
| |||
4 kolejka 26 sierpnia godz. 13,00 |
|
|
| |||||
1 | g.16,30 | LKS Lubatówka | - | JKS Jasionów |
| |||
2 | g.11,00 | LKS "Sokół" Domaradz | - | UKS Koniczynka -Guzikówka |
| |||
3 |
| KS "Przełęcz" II Dukla | - | KS "Florian Rymanów Z. |
| |||
4 |
| LKS "Huragan" Jasionka | - | LKS "Nafta" Chorkówka |
| |||
5 |
| LKS "Jasiołka Jaśliska | - | WKS "Beskid" Równe |
| |||
6 |
| LKS Górki | - | OKS Markiewicza |
| |||
7 | g.16,30 | LKS Głębokie | - | LKS "Piast" Miejsce P. |
| |||
5 kolejka 2 września godz. 13,00 |
|
|
| |||||
1 | g.11,00 | WKS "Beskid" Równe | - | LKS Lubatówka |
| |||
2 |
| JKS Jasionów | - | LKS "Sokół" Domaradz |
| |||
3 | g.16,30 | KS "Florian Rymanów Z. | - | UKS Koniczynka -Guzikówka |
| |||
4 | g.11,00 | LKS "Nafta" Chorkówka | - | LKS Głębokie |
| |||
5 |
| KS "Przełęcz" II Dukla | - | LKS "Huragan" Jasionka |
| |||
6 | g.11,00 | OKS Markiewicza | - | LKS "Jasiołka Jaśliska |
| |||
7 | g.11,00 | LKS "Piast" Miejsce P. | - | LKS Górki |
| |||
6 kolejka 9 września godz. 13,00 |
|
|
| |||||
1 | g.16,30 | LKS Lubatówka | - | OKS Markiewicza |
| |||
2 | g.11,00 | LKS "Sokół" Domaradz | - | WKS "Beskid" Równe |
| |||
3 | g.11,00 | UKS Koniczynka -Guzikówka | - | JKS Jasionów |
| |||
4 |
| LKS "Huragan" Jasionka | - | KS "Florian Rymanów Z. |
| |||
5 |
| LKS Górki | - | LKS "Nafta" Chorkówka |
| |||
6 | g.16,30 | LKS Głębokie | - | KS "Przełęcz" II Dukla |
| |||
7 |
| LKS "Jasiołka Jaśliska | - | LKS "Piast" Miejsce P. |
| |||
7 kolejka 16 września godz. 13,00 |
|
|
| |||||
1 | g.11,00 | LKS "Piast" Miejsce P. | - | LKS Lubatówka |
| |||
2 | g. 11,00 | OKS Markiewicza | - | LKS "Sokół" Domaradz |
| |||
3 | g.11,00 | WKS "Beskid" Równe | - | UKS Koniczynka -Guzikówka |
| |||
4 | g.16,30 | KS "Florian Rymanów Z. | - | JKS Jasionów |
| |||
5 | g.11,00 | LKS "Nafta" Chorkówka | - | LKS "Jasiołka Jaśliska |
| |||
6 |
| KS "Przełęcz" II Dukla | - | LKS Górki |
| |||
7 |
| LKS "Huragan" Jasionka | - | LKS Głębokie |
| |||
8 kolejka 23 września godz. 13,00 |
|
|
| |||||
1 | g.15,30 | LKS Lubatówka | - | LKS "Nafta" Chorkówka |
| |||
2 | g.11,00 | LKS "Sokół" Domaradz | - | LKS "Piast" Miejsce P. |
| |||
3 | g.11,00 | UKS Koniczynka -Guzikówka | - | OKS Markiewicza |
| |||
4 |
| JKS Jasionów | - | WKS "Beskid" Równe |
| |||
5 | g.15,30 | LKS Głębokie | - | KS "Florian Rymanów Z. |
| |||
6 |
| LKS Górki | - | LKS "Huragan" Jasionka |
| |||
7 |
| LKS "Jasiołka Jaśliska | - | KS "Przełęcz" II Dukla |
| |||
9 kolejka 30 września godz. 13,00 |
|
|
| |||||
1 |
| KS "Przełęcz" II Dukla - |
| LKS Lubatówka |
| |||
2 | g.11,00 | LKS "Nafta" Chorkówka | - | LKS "Sokół" Domaradz |
| |||
3 | g.11,00 | LKS "Piast" Miejsce P. | - | UKS Koniczynka -Guzikówka |
| |||
4 | g.11,00 | OKS Markiewicza | - | JKS Jasionów |
| |||
5 | g.15,30 | KS "Florian Rymanów Z. | - | WKS "Beskid" Równe |
| |||
6 |
| LKS "Huragan" Jasionka | - | LKS "Jasiołka Jaśliska |
| |||
7 | g.15,30 | LKS Głębokie | - | LKS Górki |
| |||
10 kolejka 7 października godz. 13,00 |
|
|
| |||||
1 | g.15,30 LKS Lubatówka | - | LKS "Huragan" Jasionka |
| ||||
2 | g.11,00 | LKS "Sokół" Domaradz | - | KS "Przełęcz" II Dukla |
| |||
3 | g.11,00 | UKS Koniczynka -Guzikówka | - | LKS "Nafta" Chorkówka |
| |||
4 |
| JKS Jasionów | - | LKS "Piast" Miejsce P. |
| |||
5 | g.11,00 | WKS "Beskid" Równe | - | OKS Markiewicza |
| |||
6 |
| LKS Górki | - | KS "Florian Rymanów Z. |
| |||
7 |
| LKS "Jasiołka Jaśliska | - | LKS Głębokie |
| |||
11 kolejka 14 października godz. 13,00 |
|
|
| |||||
1 | g.14,00 | LKS Głębokie | - | LKS Lubatówka |
| |||
2 |
| LKS "Huragan" Jasionka | - | LKS "Sokół" Domaradz |
| |||
3 |
| KS "Przełęcz" II Dukla | - | UKS Koniczynka -Guzikówka |
| |||
4 | g.11,00 | LKS "Nafta" Chorkówka | - | JKS Jasionów |
| |||
5 | g.11,00 | LKS "Piast" Miejsce P. | - | WKS "Beskid" Równe |
| |||
6 | g.14,00 | KS "Florian Rymanów Z. | - | OKS Markiewicza |
| |||
7 |
| LKS Górki | - | LKS "Jasiołka Jaśliska |
| |||
12 kolejka 21 października godz. 13,00 |
|
|
| |||||
1 | g.14,00 | LKS Lubatówka | - | LKS Górki |
| |||
2 | g.11,00 | LKS "Sokół" Domaradz | - | LKS Głębokie |
| |||
3 | g.11,00 | UKS Koniczynka -Guzikówka | - | LKS "Huragan" Jasionka |
| |||
4 |
| JKS Jasionów | - | KS "Przełęcz" II Dukla |
| |||
5 | g.11,00 | WKS "Beskid" Równe | - | LKS "Nafta" Chorkówka |
| |||
6 | g.11,00 | OKS Markiewicza | - | LKS "Piast" Miejsce P. |
| |||
7 | g.14,00 | KS "Florian Rymanów Z. | - | LKS "Jasiołka Jaśliska |
| |||
13 kolejka 28 października godz. 13,00 |
|
|
| |||||
1 |
| LKS "Jasiołka Jaśliska | - | LKS Lubatówka |
| |||
2 |
| LKS Górki | - | LKS "Sokół" Domaradz |
| |||
3 | g.14,00 | LKS Głębokie | - | UKS Koniczynka -Guzikówka |
| |||
4 |
| LKS "Huragan" Jasionka | - | JKS Jasionów |
| |||
5 |
| KS "Przełęcz" II Dukla | - | WKS "Beskid" Równe |
| |||
6 | g.11,00 | LKS "Nafta" Chorkówka | - | OKS Markiewicza |
| |||
7 | g.11,00 | LKS "Piast" Miejsce P. | - | KS "Florian Rymanów Z. |
| |||
|
|
|
|
|
| |||
RUNDA WIOSENNA SEZONU 2012/2013 | |||||
KLASA "B" GRUPA II | |||||
14 kolejka 24 marca godz.13,00 |
|
|
| ||
1 | g.16,30 | LKS Lubatówka | - | KS "Florian Rymanów Z. |
|
2 |
| LKS "Jasiołka Jaśliska | - | LKS "Sokół" Domaradz |
|
3 |
| LKS Górki | - | UKS Koniczynka -Guzikówka |
|
4 | g.16,30 | LKS Głębokie | - | JKS Jasionów |
|
5 |
| LKS "Huragan" Jasionka | - | WKS "Beskid" Równe |
|
6 |
| KS "Przełęcz" II Dukla | - | OKS Markiewicza |
|
7 | g.11,00 | LKS „Nafta” Chorkówka | - | LKS „Piast” Miejsce P. |
|
15 kolejka | 7 kwietnia godz. 13,00 |
|
|
| |
1 | g.11,00 | LKS "Sokół" Domaradz | - | LKS Lubatówka |
|
2 | g.16,30 | KS "Florian Rymanów Z. | - | LKS "Nafta" Chorkówka |
|
3 | g.11,00 | UKS Koniczynka -Guzikówka | - | LKS "Jasiołka Jaśliska |
|
4 |
| JKS Jasionów | - | LKS Górki |
|
5 | g.11,00 | WKS "Beskid" Równe | - | LKS Głębokie |
|
6 | g.11,00 | OKS Markiewicza | - | LKS "Huragan" Jasionka |
|
7 | g.11,00 | LKS „Piast” Miejsce P. | - | KS „Przełęcz” II Dukla |
|
16 kolejka | 14 kwietnia godz. 13,00 |
|
|
| |
1 | g. 16,30 | LKS Lubatówka | - | UKS Koniczynka -Guzikówka |
|
2 | g.11,00 | LKS "Sokół" Domaradz | - | KS "Florian Rymanów Z. |
|
3 |
| KS "Przełęcz" II Dukla | - | LKS "Nafta" Chorkówka |
|
4 |
| LKS "Jasiołka Jaśliska | - | JKS Jasionów |
|
5 |
| LKS Górki | - | WKS "Beskid" Równe |
|
6 | g.16,30 | LKS Głębokie | - | OKS Markiewicza |
|
7 |
| LKS "Huragan" Jasionka | - | LKS "Piast" Miejsce P. |
|
17 kolejka | 21 kwietnia godz. 13,00 |
|
|
| |
1 |
| JKS Jasionów | - | LKS Lubatówka |
|
2 | g.11,00 | UKS Koniczynka -Guzikówka | - | LKS "Sokół" Domaradz |
|
3 | g.16,30 | KS "Florian Rymanów Z. | - | KS "Przełęcz" II Dukla |
|
4 | g.11,00 | LKS "Nafta" Chorkówka | - | LKS "Huragan" Jasionka |
|
5 | g.11,00 | WKS "Beskid" Równe | - | LKS "Jasiołka Jaśliska |
|
6 | g.11,00 | OKS Markiewicza | - | LKS Górki |
|
7 | g.11,00 | LKS "Piast" Miejsce P. | - | LKS Głębokie |
|
18 kolejka | 28 kwietnia godz. 13,00 |
|
|
| |
1 | g.16,30 | LKS Lubatówka | - | WKS "Beskid" Równe |
|
2 | g.11,00 | LKS "Sokół" Domaradz | - | JKS Jasionów |
|
3 | g.11,00 | UKS Koniczynka -Guzikówka | - | KS "Florian Rymanów Z. |
|
4 | g.16,30 | LKS Głębokie | - | LKS "Nafta" Chorkówka |
|
5 |
| LKS "Huragan" Jasionka | - | KS "Przełęcz" II Dukla |
|
6 |
| LKS "Jasiołka Jaśliska | - | OKS Markiewicza |
|
7 |
| LKS Górki | - | LKS "Piast" Miejsce P. |
|
19 kolejka | 5 maja godz. 13,00 |
|
|
| |
1 | g.11,00 | OKS Markiewicza | - | LKS Lubatówka |
|
2 | g.11,00 | WKS "Beskid" Równe | - | LKS "Sokół" Domaradz |
|
3 |
| JKS Jasionów | - | UKS Koniczynka -Guzikówka |
|
4 | g.16,30 | KS "Florian Rymanów Z. | - | LKS "Huragan" Jasionka |
|
5 | g.11,00 | LKS "Nafta" Chorkówka | - | LKS Górki |
|
6 |
| KS "Przełęcz" II Dukla | - | LKS Głębokie |
|
7 | g.11,00 | LKS "Piast" Miejsce P. | - | LKS "Jasiołka Jaśliska |
|
20 kolejka | 12 maja godz. 13,00 |
|
|
| |
1 | g.16,30 | LKS Lubatówka | - | LKS "Piast" Miejsce P. |
|
2 | g.11,00 | LKS "Sokół" Domaradz | - | OKS Markiewicza |
|
3 | g.11,00 | UKS Koniczynka -Guzikówka | - | WKS "Beskid" Równe |
|
4 |
| JKS Jasionów | - | KS "Florian Rymanów Z. |
|
5 |
| LKS "Jasiołka Jaśliska | - | LKS "Nafta" Chorkówka |
|
6 |
| LKS Górki | - | KS "Przełęcz" II Dukla |
|
7 | g.16,30 | LKS Głębokie | - | LKS "Huragan" Jasionka |
|
21 kolejka | 19 maja godz. 13,00 |
|
|
| |
1 | g.11,00 | LKS "Nafta" Chorkówka | - | LKS Lubatówka |
|
2 | g.11,00 | LKS "Piast" Miejsce P. | - | LKS "Sokół" Domaradz |
|
3 | g.11,00 | OKS Markiewicza | - | UKS Koniczynka -Guzikówka |
|
4 | g.11,00 | WKS "Beskid" Równe | - | JKS Jasionów |
|
5 | g.16,30 | KS "Florian Rymanów Z. | - | LKS Głębokie |
|
6 |
| LKS "Huragan" Jasionka | - | LKS Górki |
|
7 |
| KS "Przełęcz" II Dukla | - | LKS "Jasiołka Jaśliska |
|
22 kolejka | 26 maja godz. 13,00 |
|
|
| |
1 | g.16,30 | LKS Lubatówka | - | KS "Przełęcz" II Dukla |
|
2 | g.11,00 | LKS "Sokół" Domaradz | - | LKS "Nafta" Chorkówka |
|
3 | g.11,00 | UKS Koniczynka -Guzikówka | - | LKS "Piast" Miejsce P. |
|
4 |
| JKS Jasionów | - | OKS Markiewicza |
|
5 | g.11,00 | WKS "Beskid" Równe | - | KS "Florian Rymanów Z. |
|
6 |
| LKS "Jasiołka Jaśliska | - | LKS "Huragan" Jasionka |
|
7 |
| LKS Górki | - | LKS Głębokie |
|
23 kolejka | 2 czerwca godz. 13,00 |
|
|
| |
1 |
| LKS "Huragan" Jasionka | - | LKS Lubatówka |
|
2 |
| KS "Przełęcz" II Dukla | - | LKS "Sokół" Domaradz |
|
3 | g.11,00 | LKS "Nafta" Chorkówka | - | UKS Koniczynka -Guzikówka |
|
4 | g.11,00 | LKS "Piast" Miejsce P. | - | JKS Jasionów |
|
5 | g.11,00 | OKS Markiewicza | - | WKS "Beskid" Równe |
|
6 | g.16,30 | KS "Florian Rymanów Z. | - | LKS Górki |
|
7 | g.16,30 | LKS Głębokie | - | LKS "Jasiołka Jaśliska |
|
24 kolejka | 9 czerwca godz. 13,00 |
|
|
| |
1 | g.16,30 | LKS Lubatówka | - | LKS Głębokie |
|
2 | g.11,00 | LKS "Sokół" Domaradz | - | LKS "Huragan" Jasionka |
|
3 | g.11,00 | UKS Koniczynka -Guzikówka | - | KS "Przełęcz" II Dukla |
|
4 |
| JKS Jasionów | - | LKS "Nafta" Chorkówka |
|
5 | g.11,00 | WKS "Beskid" Równe | - | LKS "Piast" Miejsce P. |
|
6 | g.11,00 | OKS Markiewicza | - | KS "Florian Rymanów Z. |
|
7 |
| LKS "Jasiołka Jaśliska | - | LKS Górki |
|
25 kolejka | 16 czerwca godz. 13,00 |
|
|
| |
1 |
| LKS Górki | - | LKS Lubatówka |
|
2 |
| LKS Głębokie | - | LKS "Sokół" Domaradz |
|
3 |
| LKS "Huragan" Jasionka | - | UKS Koniczynka -Guzikówka |
|
4 |
| KS "Przełęcz" II Dukla | - | JKS Jasionów |
|
5 |
| LKS "Nafta" Chorkówka | - | WKS "Beskid" Równe |
|
6 |
| LKS "Piast" Miejsce P. | - | OKS Markiewicza |
|
7 |
| LKS "Jasiołka Jaśliska | - | KS "Florian Rymanów Z. |
|
26 kolejka | 23 czerwca godz. 13,00 |
|
|
| |
1 |
| LKS Lubatówka | - | LKS "Jasiołka Jaśliska |
|
2 |
| LKS "Sokół" Domaradz | - | LKS Górki |
|
3 |
| UKS Koniczynka -Guzikówka | - | LKS Głębokie |
|
4 |
| JKS Jasionów | - | LKS "Huragan" Jasionka |
|
5 |
| WKS "Beskid" Równe | - | KS "Przełęcz" II Dukla |
|
6 |
| OKS Markiewicza | - | LKS "Nafta" Chorkówka |
|
7 |
| KS "Florian Rymanów Z. | - | LKS "Piast" Miejsce P. |
|
Brak aktywnych ankiet. |
B-klasa » Krosno IV | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 1 | |||||||||||||||
|
Mecze sparingowe |