statystyki szczegółowe

Aktualności

Remis młodej "Jasiołki" w Dębicy!!!

• autor: groszek_13, 2016-02-20 00:30

W ubiegły piątek 12 lutego 2016 roku młoda drużyna "Jasiołki Inwentech Jaśliska" o godzinie 16:00 rozegrała w Dębicy mecz towarzyski z ekipą "Akademi Piłkarskiej Wisłoki Dębica".

"Akademia Piłkarska Wisłoka Dębica" 4-4 "Jasiołka Inwentech Jaśliska".

(więcej w rozwinięciu....)

Bramki dla naszej drużyny zdobyli kapitan Łukasz Świnicki w 15 minucie, oraz trzy Fabian Farbaniec w 36, 40 i 42 minucie. Rywale odpowiedzieli golami z 62, 76, 78 i 83 minuty.

Spotkanie podzielone było na cztery kwarty, a czas gry to łącznie 90 minut.

Nasza drużyna zagrała bardzo dobrze i niezwykle ambitnie i przez większość meczu dominowała na boisku, lecz dysponowaliśmy krótką ławką rezerwowych i przeciwnicy, którzy mieli nieograniczoną liczbę zmienników wykorzystali to w ostatniej kwarcie, w której zdołali dogonić wynik.

Trener "Akademi Piłkarskiej Wisłoki Dębica" Pan Dariusz Kantor był pod dużym wrażeniem gry młodej "Jasiołki" prowadzonej przez trenera Sylwestra Sikorskiego, a szczególną uwagę zwrócił na występ wyróżniających się w tym meczu Damiana Farbańca, Damiana Zawady, Łukasza Świnickiego, oraz Fabiana Farbańca.

Istnieje duża szansa, że współpraca po między klubami będzie się nadal rozwijać, gdyż zawodnicy z Dębicy otrzymali zaproszenie do Jaślisk na rewanżowe spotkanie, które mogło by się odbyć w okresie wakacyjnym.

Skład: Damian Farbaniec - Piotr Jakubus, Krzysztof Futyma, Fabian Koperstyński, Damian Zawada - Krystian Bogacz, Łukasz Świnicki, Łukasz Prochownik, Michał Madej - Julita Biłas, Fabian Farbaniec, grali również, Jakub Marczak, Gabriela Koperstyńska, oraz Gabriela Patlewicz.

Autor: Jarni Jasiołka