Liga w sieci

WYPOŻYCZALNIA LKS

Statystyki drużyny

Losowa galeria

LKS "Jasiołka Inwentech" Jaśliska 0:0 (0:0) Guzikówka Krosno autor: Jan Grzywacz

Aktualności

"Jasiołka" ogrywa "Przełęcz" w ostatnim sparingu przed...

• autor: Witcher8, 2016-08-03 17:25
"Jasiołka" ogrywa "Przełęcz" w ostatnim sparingu przed startem nowego sezonu!!!

We wtorek 2 sierpnia 2016 roku o godzinie 18:00 na stadionie w Dukli "Jasiołka Inwentech Jaśliska" rozegrała ostatnie spotkanie kontrolne przed startem nowego sezonu 2016-2017.

Przeciwnikiem naszej drużyny była grająca w klasie okręgowej "Przełęcz Dukla".

"Przełęcz Dukla" 1-2 "Jasiołka Inwentech Jaśliska".

Więcej w rozwinięciu...

W 40 minucie gospodarze przeprowadzili akcję, po której objęli prowadzenie, jeden z miejscowych zawodników wrzucił piłkę ze skrzydła przed naszą bramkę, a wbiegający napastnik "Przełęczy" z bliska umieścił futbolówkę w siatce.

W 48 minucie "Jasiołka" doprowadziła do remisu, Dominik Hryniak przechwycił piłkę na prawej stronie boiska i zagrał ją wzdłuż bramki, a zamykający akcję Rafał Puchalik uprzedził jednego z defensorów rywali i dostawiając nogę strzałem z 4 metrów pokonał bramkarza gospodarzy.

W 70 minucie nasza drużyna wyprowadziła kontrę, po której Paweł Kurasz obsłużył świetnym prostopadłym podaniem Rafała Puchalika, a nasz napastnik mocnym uderzeniem z 17 metrów pod poprzeczkę dał nam prowadzenie i jak się później okazało również zwycięstwo.

"Jasiołka" wygrała spotkanie, w którym to rywale mieli przewagę optyczną na boisku i lepiej operowali piłką.

Nasza drużyna grała dobrze taktycznie, mimo kilku dogodnych sytuacji dla rywali, między innymi (poprzeczka i słupek), graliśmy solidnie i konsekwentnie w obronie.

Natomiast w ataku wyprowadzaliśmy groźne kontry, z których dwie udało się wykorzystać, lecz kilka innych dogodnych okazji zmarnowaliśmy, ogólnie mecz na remis, ale wykazaliśmy się lepszą skutecznością i dzięki temu odnieśliśmy zwycięstwo, które napawa dużym optymizmem przed startującym w niedzielę sezonem.

Skład: Hubert Patlewicz - Sebastian Farbaniec, Jerzy Biłas, Sławomir Farbaniec, Fabian Farbaniec - Dominik Hryniak, Jacek Kostycz, Wojciech Patlewicz, Łukasz Świnicki, Rafał Puchalik - zawodnik testowany, grali również Paweł Kurasz, oraz Dariusz Kosior.

Mamy zaszczyt poinformować, że z dniem 2 sierpnia 2016 roku trenerem drużyny "LKS Jasiołka Inwentech Jaśliska" został Pan Roman Lechoszest, były zawodnik takich klubów, jak "Stal Stalowa Wola", "Huragan Morąg" i "Stal Sanok".

Pan trener Lechoszest ma też bogate doświadczenie szkoleniowe, gdyż w dotychczasowej karierze trenerskiej prowadził między innymi "Stal Sanok", "Brzozowię Brzozów", "Start Rymanów", oraz ostatnio "Bieszczady Ustrzyki Dolne".

Panie trenerze witamy w naszym klubie i życzymy samych sukcesów w pracy z naszymi zawodnikami.

Autor: Jarni Jasiołka