statystyki szczegółowe

Aktualności

Powalczyć o dobry rezultat.

• autor: groszek_13, 2018-09-01 19:45

Znalezione obrazy dla zapytania Guzikówka, Krosno    2 mecze i 4 punkty, tak wygląda nasz bilans po dwóch kolejkach rozgrywek krośnieńskiej B klasy, IV grupy. Identyczny dorobek punktowy ma nasz najbliższy rywal - UKS Koniczynka - Guzikówka Krosno. Drużyna z Krosna jak do tej pory w meczu inaugurującym rozgrywki zremisowała z solidną ekipą LKSu Lubatowa 4:4, natomiast tydzień temu można powiedzieć "wyszarpali" zwycięstwo strzelając bramkę w ostatnich minutach (mecz z Orłem Pustyny). Jasiołka natomiast po ciężkim spotkaniu z Głowienką oraz festiwalu nieskuteczności (szczególnie w pierwszej połowie) w inaugurującym meczu z Beskidem Równe powinna po prostu zacząć zdobywać bramki, których jak dotąd jest jak na lekarstwo. Ostatni raz z drużyną Koniczynki - Guzikówki, Jasiołka mierzyła się w sezonie 2015/2016, kiedy to w pierwszym meczu padł wynik 2:1 dla gospodarzy z Krosna, a bramkę dla naszej drużyny zdobył Paweł Ginalski, natomiast w rewanżu rozgrywanym w Jaśliskach spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Miejmy nadzieję, że najbliższe spotkanie pozwoli Jasiołce na dopisanie sobie 3 oczek w ligowej tabeli, do czego kluczem powinna być jak dotąd bezbłędna gra w obronie, dzięki której nasza drużyna nie straciła jeszcze bramki.